Історія меблевої фабрики Юсан

Фабрика меблів «Юсан» займається виготовленням м'яких меблів більше п'ятнадцяти років. З самого початку роботи підприємство не змінює своїх пріоритетів і головним своїм завданням вважає виробництво м'яких меблів високої якості. Орієнтація на смаки і потреби споживача дозволила меблям марки «Юсан» залучити інтерес покупців, що забезпечило швидке зростання обсягів виробництва.

У власному конструкторському бюро фабрики постійно розробляють нові моделі м'яких меблів. Досвідчені фахівці працюють також і в напрямку удосконалення та оновлення вже існуючого ряду моделей. Штат меблевої фабрики «Юсан» складається з висококваліфікованих фахівців, що працюють на виробництві меблів, творчого дизайнерського колективу, основу якого складають працівники, які працюють з перших днів існування фабрики, з самого початку виробництва меблів. Управління фабрики займається постійним вивченням споживчого попиту, що дозволяє створювати красиві, надійні, функціональні предмети меблів. Оригінальні дивани, м'які куточки, крісла фабрики «Юсан» популярні сьогодні на українському ринку м'яких меблів.

При виготовленні меблів на фабриці застосовуються високоякісні оббивні матеріали відомих фірм, які мають додатковий захист від забруднення, стирання, володіють водовідштовхувальними плямо захисними властивостями. Це дихаючі тканини, стійкі до прання і хімчистки. На нашій фабриці диванів використовуються різні механізми трансформації від класичних і давно звичних, до найбільш сучасних та інноваційних («єврокнижка», «клік-кляк», «дельфін», «топофлекс», французька розкладушка та ін). В якості наповнювача застосовуються пружинні блоки, ППУ, синтепон та ін. Серед усього асортименту м'яких меблів виробника – фабрики «Юсан» - кожна людина зможе задовольнити свої бажання і потреби. Адже різновиди включають в себе від маленьких дитячих канапок до сучасних , в стилі Hi-Teck м'які кутки, дивани і модульні системи.

В каталозі меблів ви зможете побачити повний асортимент виготовленої нами продукції. На сайті преставлена інформація про нашi меблі і меблевi салони, де Ви зможете придбати потрібнi Вам меблі.

Запрошуємо Вас до співпраці з нашою меблевою фабрикою на базі взаємно вигідних умов для обох сторін.